Mig33 Forum • Pogledaj temu - sportska kladionica

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

sportska kladionica

Forum za ljubitelje sporta.

sportska kladionica

Postod mirza_gunner » Sub Maj 08, 2010 9:35 pm

Eo ako neko igra sportsku,može ovdje da objavi svoj dnevni ili tjedni tiket ili neki par koji smatra da može proći,možda bude neke nafake :D .

Takodje u temi se može pisati sve što se tiče sportske kladionice,dati savjet neki,najbolji sport za tipovanje,vaš favorit što stalno igrate i prolazi,postaviti sliku dobitnog tiketa ili naj promašaja.
Slika
Korisnikov avatar
mirza_gunner

Pridružio se: Čet Feb 11, 2010 10:10 pm
Mig33 Nik: mirza_gunner
Mig33 level: 0

Re: sportska kladionica

Postod dj_kenooo » Čet Jun 10, 2010 9:44 pm

znaci evo vam moj savjet ... u kladionici nije niko zaradio pa necete ni vi :)) zato bolje nemojte se kalditi :))
Korisnikov avatar
dj_kenooo
Moderator
Moderator

Pridružio se: Sub Mar 13, 2010 8:36 am
Mig33 Nik: dj_kenooo

Postod Vanna » Pet Jun 11, 2010 9:16 am

Nebi se baš složila sa tobom Keno....jest da su šanse vrlo male da se dobije ali onaj koji redovno prati i igra ima šanse da dobije...ali isto tako treba znati igrati kladionicu...mnogi hoće da se klade pa se zalete gledajući kvote al to ih samo "ukopa"...heh moj savjet je "Kladite se ako mislite da imate dovoljno para za bacanje i neka se kladi bar onaj ko zna da se kladi"....toliko od mene pa SRETNO ev počelo je SP...Bit će ludo ;)
Iskustvo je nalaženje kraćeg puta poslije dužeg lutanja
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Pridružio se: Čet Mar 25, 2010 2:50 pm
Mig33 Nik: vvaana
Mig33 level: 41

Postod x3m1rx » Pet Jun 11, 2010 10:02 am

dj_kenooo je napisao:znaci evo vam moj savjet ... u kladionici nije niko zaradio pa necete ni vi :)) zato bolje nemojte se kalditi :))

ja se slazem s tobom, da se na kladionici moze zaradit, kladionice bi se zatvarale, a ne non-stop otvarale :)
arhiva mig33 trikova - www.mig33trikovi.tk
Korisnikov avatar
x3m1rx
Vip
Vip

Pridružio se: Sre Feb 17, 2010 10:30 am
Mig33 Nik: x3m1rx

Povratak na Sport