Mig33 Forum • Pogledaj temu - Tuzne SMS...PORUKICe...:(

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

Tuzne SMS...PORUKICe...:(

Ovdje možete naći razne sms poruke za svaku priliku.Lijep sadržaj Sms-a može poslužiti kao čarobni napitak u pojedinim trenutcima.

Tuzne SMS...PORUKICe...:(

Postod lejla » Čet Feb 18, 2010 11:48 pm

Tužna prića :(
Nemoj nikada voljeti, možda nečeš shvatiti, ali kad jednom zavoliš znaj da čes patiti...A tezak je zaborav voljenog bica,ljubav cesto postane jedna tuzna prića..
Nemoj da patiš :(
Nemoj da patiš suze da liješ, ako me voliš nemoj da kriješ, ne mući srce, ne mući sebe, jer možda i ja volim tebe!
Poslije mnogo godina :(
Poslije mnogo godina kad procitas ovaj stih, kroz tebe ce proći neki plamen tih. Gdje ci tada biti to zna samo bog al vjecno cu se sjecati imena tvog!
Idi nek te sreća prati :(
Idi nek te sreća prati, ali jedno moras znati. U životu sve se vrača, svako svoje greske plaća. U životu nista jače ne boli od srce koje uzalud voli!
Gitara svira... :(
Gitara svira srce mi plače jas nemam mira volim te sve jače, ako me zaboraviš nek ti je sretno jas te volim voljeću te vječno!
Plave oći :(
Voljela sm plave oći plave, oći pune sjaja,trazila san put ka sreci ali sreći nigdje traga...!!! voljela sam plave oći voljela sam jako, ludo nisam znala da ću voljet plave oći tako dugo...
..sto i više puta :(
..sto i više puta plakala sam u životu, ali vjeruj kao danas nisam. Ma to nije ljubav ,pa to nisu boli jer istine nema ...nitko me ne voli..
Teško je :(
Teško je voljeti,a voljen ne biti,glumiti sreau, a sretan ne biti, živjet bez ljubavi,a za nju znati tu?u sreau gledati,dok ti srce pati.
Zivot je :(
Zivot je procitan roman.Samo sto se u romanu uvijek mozes vratiti na prethodne stranice,a u zivotu nikad na prosle dane.
Previse je tuge :(
Previse je tuge stobom bilo da bi se oprostilo,i previse lazi,da ih suzom brojim pomalo te mrzim i pomalo volim...i suza je bilo za zivota dva to se nezaboravlja a bez tebe se ja svog zivota bojim.. :(
Korisnikov avatar
lejla

Pridružio se: Čet Feb 11, 2010 10:19 pm
Mig33 Nik: crnalabudica
Mig33 level: 0

Re: Tuzne SMS...PORUKICe...:(

Postod trepushka » Sre Mar 03, 2010 7:53 am

Noćas sam sanjala anđela kako ljubi moje usne na kiši, noćas sam se vidjela u zagrljaju daleko odavde, noćas sam sanjala TEBE!

Možda je ludo da te volim, možda je ponizno da za ljubav molim, ali jednog dana kad shvatiš riječi moje, shvatit ćes da si izgubio nešto sto je trebalo biti samo tvoje.

Ponekad poželim da ti čujem glas, da srušim sve što je između nas i da ti kažem, da vrisnem snažno, ja te još uvijek... ma nije važno!

:(
<3...kad ti jednom srce slome,ne vjeruješ nikomee...<3
Korisnikov avatar
trepushka

Pridružio se: Pon Feb 22, 2010 8:40 am
Mig33 Nik: trepushka

Re: Tuzne SMS...PORUKICe...:(

Postod lejla » Ned Mar 21, 2010 8:55 pm

trepushka je napisao:Noćas sam sanjala anđela kako ljubi moje usne na kiši, noćas sam se vidjela u zagrljaju daleko odavde, noćas sam sanjala TEBE!

Možda je ludo da te volim, možda je ponizno da za ljubav molim, ali jednog dana kad shvatiš riječi moje, shvatit ćes da si izgubio nešto sto je trebalo biti samo tvoje.

Ponekad poželim da ti čujem glas, da srušim sve što je između nas i da ti kažem, da vrisnem snažno, ja te još uvijek... ma nije važno!

:(
Korisnikov avatar
lejla

Pridružio se: Čet Feb 11, 2010 10:19 pm
Mig33 Nik: crnalabudica

Povratak na Sms