Mig33 Forum • Pogledaj temu - Facebook druženje

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

Facebook druženje

Opšte poznata društvena mreža. Diskutujte sve probleme, novosti i zanimljive situacije koje ste našli na faceboook-u.

Facebook druženje

Postod Vanna » Čet Maj 27, 2010 11:07 pm

ehh slučajno ugleda da ima i ova kategorija-pa et raja evo nam šanse da se malo bolje upoznamo...pa ko zna možda neko bude od migera zajedno u vezi nikad se nezna...ja sam iskreno momka upoznala preko Facebooka....pišite svoje Profile da se možemo dodati u prijatelje.... :x

Moj je Vanesa Vana Delic
:ymhug:
Iskustvo je nalaženje kraćeg puta poslije dužeg lutanja
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Pridružio se: Čet Mar 25, 2010 2:50 pm
Mig33 Nik: vvaana
Mig33 level: 41

Re: Facebook druženje

Postod Armin » Sub Maj 29, 2010 1:18 pm

Budući da mnoge osobe imaju ista imena i prezimena preporučujem da umjesto imena stavite e-mail adresu s kojom ste registrovani.

Npr. u search ukucate : armin-likic@live.com i jedino će vam se pojaviti moj profil : Armin Likic
http://www.ictsolucije.com - Web design po prihvatljivim cijenama.

Kontakt telefon:

+38762/123-101
Korisnikov avatar
Armin
Administrator
Administrator

Pridružio se: Sre Feb 10, 2010 1:25 pm
Spol: Muško
Mig33 Nik: a.waaatreni_90
Mig33 level: 40

Postod ZelaTM » Sub Maj 29, 2010 1:21 pm

Moj profil je Damir Zela , ako ima vise istih dovoljno je pogledati zajednicke prijatelje i vidi se odma da su migeri
Slika
Korisnikov avatar
ZelaTM
Moderator
Moderator

Pridružio se: Pet Feb 12, 2010 12:33 pm
Mig33 Nik: ZelaTM
Mig33 level: 0

Postod Vanna » Sub Maj 29, 2010 2:38 pm

Ipak mislim da je Arminov prijedlog puno bolji...onda da i ja dam svoj e-mail sllatkamalla@hotmail.com Eh sad ce vam SIGURNO moj profil izbaciti.....hehe Zela ma ti si unikat....ako mu zavirite u slike i nadjete bilo šta o ŽELJI ehhhh to je TAJ :D
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Postod mirza_gunner » Sub Maj 29, 2010 10:13 pm

pošto ima puno profila istog imena i prezimena kao u mene eo mail pa me add,naravno ko hoće,a ko neće nek' se ne nameće od nameta nema selameta :D :D :D

a da zaboravio sam mail napisati:D,eo ga:mirza-gunner@hotmail.com.
Slika
Korisnikov avatar
mirza_gunner

Pridružio se: Čet Feb 11, 2010 10:10 pm
Mig33 Nik: mirza_gunner

Postod dj_kenooo » Ned Maj 30, 2010 10:55 am

Znaci ovako: Ja sam Kenan Kovacevic na facebooku poznat kao KENAN TATA KOVACEVIC zivim u Crvarevcu... znaci ako me budete trabali kad procitate ovaj tekst znacete gdje sam:
Selo Crvarevac, nalazi se na krajnjem sjeverozapadu Bosne i Hercegovine i nalazi se u sastavu opštine Velika Kladuša.Od opštinskog centra je udaljeno 28 kilometara, a nalazi se na području prolaza regionalnog puta Velika KLaduša-Bužim-Bosanska Otoka. Zemljište je brežuljkastog tipa, a ukras tog područja predstavlja rijeka Glinica. Od većih brda na tom podruju ističe se Vrnogračka Glavica (414 m nadnorske visine), međutim više bi odgovarao naziv Crvarevačka Glavica, jer se direktno nastavlja na Crvarevac. O tome kako je Crvarevac dobio ime, nemamo bas najpouzdanije podatke, međutim često se spominje neki potok sličnog imena i najvjerovatnije po tom potoku vuče se i porijeklo naziva našeg Crvarevca.
Crvarevac se nalazi u sastavu MZ Zborište, gdje pripadaju još sela Zborište i Stabandža. Ukupna površina MZ Zborište iznosi oko 50 km2, a od čega na Crvarevac otpada oko 14 km 2. Na tom području živi po posljednjim procjenama i podacima iz opštine 2467 stanovnika, od čega 719 u Crvarevcu.
Kad se govori o stanovništvu Crvarevca u njemu su živjeli ranije starosjedioci Mašinovići, Ćoragići i stari Mujo Veladžić na brdu, a ostalo su uglavnom doseljenici nakon drugog svjetskog rata.
Najčešće zastupljena prezimena u Crvarevcu su pored Ćoragića, Mašinovića, Veladžića slijedeća: Kovacevici, Hadžići-porijeklom iz Čaglice, Čauševići- mislim da su porijeklom od Todorova, Jusići sa Konjodora, Tabakovići, Husići, Muminovići itd... Možda sam neka prezimena izostavio, ali pruža se mogućnost nadopune
Narod Crvarevca je oduvijek bio vrijedan, živio je od svog rada.Uglavnom se bavio poljoprivredom, stočarstvom, a sedamdesetih i osamdesetih godina dvadesetog vijeka veliki broj muškaraca sa tog podruja je otišao na privremeni rad u druge zemlje (Austrija, Njemačka, Švicarska, Slovenija, a sticajem okolnosti jedan dio naših građana se nalazi i u USA).
Ne možemo ovom prilikom a da se ne sjetimo i nekih starih naših ljudi, koji su ostavili pečat ovom kraju....Sabid Husić, Sulejman Ćoragić, Began Ćoragić, Husein Čaušević, Hamid Veladžić, Hasan Hadžić, Nurija Husić, Husein Ćenanović itd...koji su bili poznati kao vrsni majstori nekog zanata ili ugledni ljudi.
Međutim Crvarevac je dao i veliki broj školovanih ljudi, intelektualaca, koji su svojim radom i zalaganjem dali značajan doprinos razvoju ovog kraja. Teško bi bilo sad nabrojiti sve te naše ljude, međutim ovom prilikom želim samo napomenuti da je i opštinski načelnik Admil Mulalić crvarevčanin.
O našim intelektualcima i poznatim osobama treba napisat posebnu temu.
Inače razvoju Crvarevca, doprinijeli su otvaranje nove osmogodišnje škole 1978. godine u sastavu osnovne škole Vrnograč, koja 1980. postaje samostalna škola,zatim razvoj pogona Agrokomerca, međutim nažalost što je danas u zastoju.
Crvarevac, kao selo i dio MZ Zborište ima riješen asvaltni put, vodovod, ambulantu. poštu sa telefonskim priključcima, lijepu džamiju, a regionalnom komunikacijom povezan je sa svim opštinskim centrima na području USK.
Veća povezanost bi bila ostvarena i otvaranjem graničnog prelaza u Bosanskoj Bojni, jer granica sa Hrvatskom je svega oko 5 kilometara vazdušne linije.
Naravno ima još puno toga napisat o našem lijepom Crvarevcu, ali o tome ćemo poslije.
Pozdrav za sve naše Crvarevčane širom svijeta!

Znaci to bi bilo sve o mjestu gdje ja zivim
Evo i moja adresa: Bosna i Hercegovina, Velika Kladusa, Crvarevac 105, 77236
i e mail kenooo96@hotmail.com
Korisnikov avatar
dj_kenooo
Moderator
Moderator

Pridružio se: Sub Mar 13, 2010 8:36 am
Mig33 Nik: dj_kenooo

Postod Vanna » Ned Maj 30, 2010 4:30 pm

a znači ti si taj koga sam ja IGNORE :D heh nisam znala da si ti
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Postod dj_kenooo » Ned Maj 30, 2010 5:18 pm

hihi nako lijepog momka ignorirala :))
Korisnikov avatar
dj_kenooo
Moderator
Moderator

Pridružio se: Sub Mar 13, 2010 8:36 am
Mig33 Nik: dj_kenooo

Postod Vanna » Ned Maj 30, 2010 8:47 pm

heh vjeruj da si lijep kao što kažeš vjerovatno bi već davno bio u mojoj raji :p
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Postod dj_kenooo » Pon Maj 31, 2010 6:44 pm

Ovo je bilo nisko :-Q :-Q
Korisnikov avatar