Mig33 Forum • Pogledaj temu - Vina vrhunskog kvaliteta

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

Vina vrhunskog kvaliteta

Ovdje možete pisati sve sto je vezano za hranu i piće. Možete pisati i recepte.

Vina vrhunskog kvaliteta

Postod Vanna » Čet Jul 08, 2010 1:05 pm

CABERNET SAUVIGNON
Slika
Prirodno crno suvo vino. Proizvod „Chateau Vartely". Proizvedeno od odabranog grožđa sorte Cabernet Sauvignon, sa vinogorja na jugu Moldavije, sa najpovoljnijom klimom za dobijanje crnih vina. Vino predstavlja koncentraciju boja i mirisa u savršenom skladu, izrazito uravnoteženo harmoničnog ukusa, uz dominaciju svežih tanina., skoro hrskavih, ali tako tipičnih sorti.

MERLOT
Slika
Prirodno crno suvo vino. Proizvod „ Chateau Vartely " od odabranog grožđa sorte Merlot, sa vinogorja na jugu Moldavije, sa najpovoljnijotn klimom za dobijanje crnih vina. Vino je jako pigmentirano, punog, delikatnog i bogatog mirisa. Ukus vina je pun, zaokružen, harmoničan i naglašen dugotrajnim postukusom

PINOT NOIR
Slika
Prirodno crno suvo vino. Proizvod „Chateau Vartely" od odabranog grožđa sorte Pinot Noir, sa vinogorja na jugu Moldavije, sa najpovoljnijom klimom za dobijanje crnih vina. Vino se ističe rubin bojom, bukeom izuzetne sorte, finih nijansi. Ukus vina je pun, zaokružen, harmoničan i naglašen dugotrajnim post ukusom.

CHARDONNAY
Slika
Crno suvo vino. Proizvedeno od odabranog grožđa sorte Chardonnay, sa juga Moldavije. Koncentrisani mirisi tropskog voća i kruške, kompleksnost i jednostavna elegancija su potpuno spojene u ovom vinu.

P.S. : " Vino kaže : Haj ti doću ja" ...pa prema tome nikad sa ovim pićem ne pretjerujte...znam što vam govorim :D :D
Iskustvo je nalaženje kraćeg puta poslije dužeg lutanja
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Pridružio se: Čet Mar 25, 2010 2:50 pm
Mig33 Nik: vvaana
Mig33 level: 41

Re: Vina vrhunskog kvaliteta

Postod Eldin_995 » Čet Jul 08, 2010 3:38 pm

e vanna koje si nam spremila ovde za forumase :D :D
Korisnikov avatar
Eldin_995
Moderator
Moderator

Pridružio se: Ned Mar 28, 2010 5:09 pm
Mig33 Nik: ted-__--
Mig33 level: 0

Re: Vina vrhunskog kvaliteta

Postod Vanna » Čet Jul 08, 2010 3:44 pm

Za nas sam ja sačuvala posebnooooo vino...;)
Iskustvo je nalaženje kraćeg puta poslije dužeg lutanja
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Pridružio se: Čet Mar 25, 2010 2:50 pm
Mig33 Nik: vvaana
Mig33 level: 41

Povratak na Hrana i Piće