Mig33 Forum • Pogledaj temu - Stručnjaci upozoravaju: Zrakom kruži muha željna ljudske krv

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

Stručnjaci upozoravaju: Zrakom kruži muha željna ljudske krv

Svjetska čuda i otkrića. Podijelite sve zanimljivosti s nama.

Stručnjaci upozoravaju: Zrakom kruži muha željna ljudske krv

Postod x3m1rx » Pon Avg 02, 2010 7:28 pm

Britanci su zabrinuti jer životinja koja je većinom obitavala u ruralnim dijelovima južne Velike Britanije, sada se sve više nastanjuje u gradovima
Slika

Stručnjaci za životinje upozoravaju da zrakom kruži muha željna ljudske krvi, zbog čijeg su uboda neke žrtve i hospitalizirane. Dan nakon uboda dvije male tačkice koje je napravila muha pretvaraju se u osip.

- Noga mi je toliko natekla da nisam mogao hodati, a kada sam došao ljekaru rekao mi je da sam zaražen bakterijskom infekcijom, najvjerovatnije zbog uboda konjske muhe, ispričao je novinar Daily Maila te dodao da su mu odmah prepisali antibiotike i da je dva dana proveo u bolnici.

Britanci su zabrinuti jer životinja koja je većinom obitavala u ruralnim dijelovima južne Velike Britanije, sada se sve više nastanjuje u gradovima. Iako je velika svega tri milimetra, veoma je neugodna. Njeni ubodi često se pretvore u infekcije zbog čega je žrtvama potrebna lječnička pomoć.

;;)
arhiva mig33 trikova - www.mig33trikovi.tk
Korisnikov avatar
x3m1rx
Vip
Vip

Pridružio se: Sre Feb 17, 2010 10:30 am
Mig33 Nik: x3m1rx
Mig33 level: 0

Povratak na Svijet Zanimljivosti