Mig33 Forum • Pogledaj temu - Njemačka pobjednik 55. Eurosonga, BiH osvojila 17. mjesto

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

Njemačka pobjednik 55. Eurosonga, BiH osvojila 17. mjesto

Teme i klipovi vezani za muziku će biti postavljeni ovdje.
Pravila foruma
Nemojte postavljati materijal koji ima autorska prava;

- Nemojte postavljati nikakav materijal koji bi potencijalno mogao oštetiti neku osobu, kao što su virusi ili slično;

- Ne postavljajte linkove koji reklamiraju drugu stranicu. Linkovi moraju striktno biti vezani za materijal koji predlažete, npr. http://www.mozilla.com;

- Uvijek pišite izvor informacija koje postavljate na forumu;

Njemačka pobjednik 55. Eurosonga, BiH osvojila 17. mjesto

Postod x3m1rx » Ned Maj 30, 2010 10:05 am

Vukašin Brajić predstavio je Bosnu i Hercegovinu odličnom izvedbom pjesme "Thunder & Lightning"

Na 55. takmičenju za najbolju pjesmu Evrovizije, održanom u Oslu, pobijedila je predstavnica Njemačke, Lena, sa pjesmom "Satellite". To je druga pobjeda Njemačke u historiji ovog takmičenja.

"Ovo je apsolutno fantastično. Mislim da ovo nije stvarnost. Nisam ni pomislila da možemo učiniti nešto ovako. Moram li sada pjevati još jednom", pitala se Lena nakon ponovnog izlaska na scenu.

Vukašin Brajić predstavio je Bosnu i Hercegovinu odličnom izvedbom pjesme "Thunder & Lightning" čiji je autor Dino Šaran. Od Srbije smo dobili dvanaest bodova, zatim od Albanije šest, Turske osam, Hrvatske 10 itd. Na kraju, zauzeli smo 17. mjesto s 51 poenom.

Ovogodišnji spektakl koji je u Telenor Areni posmatralo oko 18.000 posjetilaca biće upamćen i po jednom incidentu. Tokom nastupa španske ekipe jedan od gledalaca uspio je istrčati na scenu. To je bilo dovoljno da španski predstavnik ponovi izvođenje pjesme na samom kraju takmičenja, nakon što je nastupio i posljednji predstavnik.

U finalu je učestvovalo ukupno 25 zemalja i to: Azerbejdžan, Španija, Norveška, Moldavija, Kipar, Bosna i Hercegovina, Belgija, Srbija, Bjelorusija, Irska, Grčka, Velika Britanija, Gruzija, Turska, Albanija, Island, Ukrajina, Francuska, Rumunija, Rusija, Armenija, Njemačka, Portugal, Izrael i Danska.
files.php.jpg
files.php.jpg (172.81 KiB) Pogledano 1443 puta

jh.jpg
jh.jpg (187.49 KiB) Pogledano 1443 puta
Poslednji put menjao Vanna dana Pon Maj 31, 2010 10:08 am, izmenjena samo jedanput
Razlog: Nepotreban tekst
arhiva mig33 trikova - www.mig33trikovi.tk
Korisnikov avatar
x3m1rx
Vip
Vip

Pridružio se: Sre Feb 17, 2010 10:30 am
Mig33 Nik: x3m1rx
Mig33 level: 0

Re: Njemačka pobjednik 55. Eurosonga, BiH osvojila 17. mjesto

Postod Armin » Ned Maj 30, 2010 10:14 am

Malo sam razočaran, nadao sam se da ćemo biti bar među prvih 10.

Smiješno mi bi kada je na kraju Lena rekla: "Oh, I have to sing again #-o ?" Cura se pogubila skroz :)
http://www.ictsolucije.com - Web design po prihvatljivim cijenama.

Kontakt telefon:

+38762/123-101
Korisnikov avatar
Armin
Administrator
Administrator

Pridružio se: Sre Feb 10, 2010 1:25 pm
Spol: Muško
Mig33 Nik: a.waaatreni_90
Mig33 level: 40

Postod Eldin_995 » Ned Maj 30, 2010 11:28 pm

Zao mi je da smo nazadovali cak 7 pozicija u odnosu na proslu godinu.Ocekivao sam da budemo barem u top10. :(
Korisnikov avatar
Eldin_995
Moderator
Moderator

Pridružio se: Ned Mar 28, 2010 5:09 pm
Mig33 Nik: ted-__--
Mig33 level: 0

Postod x3m1rx » Pon Maj 31, 2010 7:15 am

HARI MATA HARI =(( =(( =((
arhiva mig33 trikova - www.mig33trikovi.tk
Korisnikov avatar