Mig33 Forum • Pogledaj temu - Nisam zao,bol u duši - Moj Dnevnik

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

Nisam zao,bol u duši - Moj Dnevnik

Svi mi smo u životu pročitali bar jednu knjigu. Podijelite ta iskustva s nama.

Nisam zao,bol u duši - Moj Dnevnik

Postod yes-r_ » Ned Avg 01, 2010 10:24 am

Mnogo puta sam volio I to je moja slabost koju su ljudi koristili da me zgaze. I uvijek iznova kazem sebi nikad vise!!! Al uvijek iznova pravim istu gresku. Nekad bi stvarno zelio da moje srce bude kamen. Da ne osjecam ljubav, mrznju, ocaj sazaljenje ponos, tugu, srecu.... jer kako sve vise upoznjaem ljude sve vise mi se gade. Sve vise sam razocaran u zivot jer ljudi znaju bit demoni. Ljudska nutrina zna bit praznija i mracnija i hladnija od unutrasnjosti kovcega. Svaki put kazem sebi da sam prerasto osjecaje i da me nije briga ni za kim a pogotovu za djevojkom s kojom sam u zagrljaju. Htio bi rec da mi je svejedno dali ce me cura prevarit i da sam snjom samo radi furke al ne ne.... Opet zaljubljen opet volim i opet me savladavaju osjecaji prema njoj..... I ako se bojim ljudi, i ako Mrzim sto VOLIM opet se prepustam valovima osjecanja s nadom da je ona, ONA PRAVA.....
Pa da..........znas kako se kaze kada lazes,, lazes samoga sebe a ne druge.......da treba da se prihvatimo takvima kakvi jesmo a ne da glumimo neesto sto nismo.............ali uvjek se dokaze da sam u pravu..............ja svima zelim samo dobro i da budu sretni vec ako ja to nemogu................nezelim nikakve svadje............nista lose nikome............za sve do kojih mi je stalo dao bih i svoj zivot za tu osobu.............sve cu podijelit sa svima pa cak i zadnju mrvicu kruha ili zadnju paru koju imam............nisam pohlepan a ni nikome ne zavidim...............kako mrzim neke ljude ...............pa kako mogu svasta da izmisljaju o meni a ni ne poznajju me..............ali bas me briga ja jedini znam istinu o sebi a za druge me bas briga kaj misle i kaj pricaju.................zaboli me k.............za sve.........budale su oni koji vjeruju drugima a ne meni koji znam cijelu istinu o sebi vise nek pa neko drugi tko me jedwa i poznaje.......................a joj takav je zivot nekad siv nekad crn nekad dug nekad i kratak nekad dobar ali najvise los zbog losi ljudih koji ti nezele dobro vec samo gledaju kako da te sjebu i ucine nesto lose a takvima se vise vjeruje nek pa onima kojima bi se trebalo vjerovat vise se vjeruje lazima i glupim pricama koje kruze okolo ............ali bas me briga nedam se ja mislite o meni kaj hocete.......boli me K.......kaj ce te misliti i dali cete mi vjerovati ili ne............

Kad te povrijedi neko kome vjerujes, od koga to nebi nikad ocekivao...osjecas se glupo, naivno, izdano...osjecas da si sam na svijetu i da nikome ne mozes vjerovati...Pomislis da mozda nisi vrijedan necije ljubavi, da ne zasluzujes da se prema tebi ponasaju drugacije...I u tom trenutku, kad si slomljen i srce te boli...pojavi se onaj prkos...ponos...zelis vratiti istom mjerom...Ali hoce li tvoje rane zacijeliti ako se spustis tako nisko kao osoba koja te povrijedila?? Hoces li dotaknuti dno nanoseci bol nekome kog zapravo bez obzira na sve jos uvijek volis?? Mozda na trenutak i osjetis olaksanje...ali hoce li tvoja bol nestati?? Ne vjerujem...zato je mozda bolje
Poslednji put menjao Vanna dana Ned Avg 01, 2010 10:55 am, izmenjena samo jedanput
Razlog: Naslov neadekvatan tekstu teme
Korisnikov avatar
yes-r_

Pridružio se: Pet Feb 12, 2010 4:53 pm
Mig33 Nik: yes-r_
Mig33 level: 0

Re: <<< :)

Postod Vanna » Ned Avg 01, 2010 10:53 am

Ima li Nastavak???? ...Ovo meni nešto više liči na tvoj dnevnik....:)

Samo što se "Dnevnik" ne dijeli sa svima nama....ali lijepo je ovo napisano....

Samo naprijed šta te briga šta drugi misle o tebi ;) ;)
Iskustvo je nalaženje kraćeg puta poslije dužeg lutanja
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Pridružio se: Čet Mar 25, 2010 2:50 pm
Mig33 Nik: vvaana
Mig33 level: 41

Re: <<< :)

Postod Armin » Ned Avg 01, 2010 1:37 pm

Vanna je napisao:Samo što se "Dnevnik" ne dijeli sa svima nama....

Pitaj Anu Frank :p
http://www.ictsolucije.com - Web design po prihvatljivim cijenama.

Kontakt telefon:

+38762/123-101
Korisnikov avatar
Armin
Administrator
Administrator

Pridružio se: Sre Feb 10, 2010 1:25 pm
Spol: Muško
Mig33 Nik: a.waaatreni_90
Mig33 level: 40

Re: Nisam zao,bol u duši - Moj Dnevnik

Postod Vanna » Ned Avg 01, 2010 3:41 pm

Jesil čitao Anu Frank????
Iskustvo je nalaženje kraćeg puta poslije dužeg lutanja
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Pridružio se: Čet Mar 25, 2010 2:50 pm
Mig33 Nik: vvaana
Mig33 level: 41

Postod Armin » Ned Avg 01, 2010 7:02 pm

Jesam. Jesil ti? :p
http://www.ictsolucije.com - Web design po prihvatljivim cijenama.

Kontakt telefon:

+38762/123-101
Korisnikov avatar
Armin
Administrator
Administrator

Pridružio se: Sre Feb 10, 2010 1:25 pm
Spol: Muško
Mig33 Nik: a.waaatreni_90
Mig33 level: 40

Postod Vanna » Pon Avg 02, 2010 10:02 am