Mig33 Forum • Pogledaj temu - ova djevojka bi mogla i zlostavljat ljude

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

ova djevojka bi mogla i zlostavljat ljude

ova djevojka bi mogla i zlostavljat ljude

Postod d3c1b3l » Pet Sep 03, 2010 8:04 pm

Je l’ pliva?!, čuju se na snimci riječi djevojke dok baca nemoćne štence u rijeku. Stoji na obali, vadi psiće iz košare i jednog po jednog baca u vodu s osmijehom na licu. Djevojka u više navrata razmijeni nekoliko riječi sa snimateljem videa. Govore hrvatski s jakim bosanskohercegovačkim naglaskom. Snimka djevojke osvanula je na You Tubeu nedugo nakon što je Britanka koja baca mačku u smeće šokirala svijet. Iako su snimku odmah uklonili, pojavila se na forumima. Pokušavaju identificirati tko je djevojka sa snimke. Neki tvrde da je riječ o djevojci iz Bugojna i da je na Vrbasu, a Daily Mail piše da je snimka snimljena u Hrvatskoj. Iz PETA-e su kazali kako su već kontaktirali hrvatsku Udrugu za zaštitu životinja. Na hrvatskom forumu navodno se javio i snimatelj okrutnog videa koji se predstavio kao brat djevojke koja je bacila štence u rijeku. Objasnio je da se u njegovu dvorištu okotila kuja “koja na sebi nosi milijune bolesti” pa je “radi očuvanja svog zdravlja i zdravlja ostalih” odlučio psiće baciti u rijeku. Objašnjava kako se o napuštenim psima u BiH nitko ne brine te da u čoporima lutaju gradom. Priznao je da je možda malo glupo što se smiju dok pse bacaju u rijeku” , ali mu je, dodaje, drago što štenaca više nema jer će sada napokon spavati u miru.
- Neće mi više pred kućom cvilit, na to se najviše radost moja odnosi, neki ne razumiju, al razumit će kad tad - piše navodni snimatelj okrutnog videa na forumu.

Slika
Slika
video sam jedva skinuo sa neta.. pa ewo pogledajte svi koja je ovo bolest od cure i onoga sto je snimao
ovo sve ,,zao mi ti ćukica maleni :((

ewo download videa pa komentarisite
Kod: Označi sve
http://www.4shared.com/video/Qno5DB3X/Movie.html
JA SAM UBIO PUŠKU
Korisnikov avatar
d3c1b3l
Vip
Vip

Pridružio se: Sre Avg 25, 2010 2:20 am
Mig33 Nik: D3C1B3L
Mig33 level: 0