Mig33 Forum • Pogledaj temu - dobiti hotmail na telefonu

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

dobiti hotmail na telefonu

Diskusije vezane za mobitele, softver i sl.
Pravila foruma
- Nemojte postavljati materijal koji ima autorska prava;

- Nemojte postavljati nikakav materijal koji bi potencijalno mogao oštetiti neku osobu, kao što su virusi ili slično;

- Ne postavljajte linkove koji reklamiraju drugu stranicu. Linkovi moraju striktno biti vezani za materijal koji predlažete, npr. http://www.mozilla.com;

- Uvijek pišite izvor informacija koje postavljate na forumu;

dobiti hotmail na telefonu

Postod kapetanmedic » Pet Mar 12, 2010 8:01 pm

Slika
Mislim da je u prošlosti koristili Hotmail dopustiti POP3 i SMTP objektu, znači da se može preuzeti e-poštu od Hotmail Inbox korištenja e-mail klijentskog softvera bez korištenja weba. Kasnije je dozvoljeno samo na ovom objektu isplaćuje Hotmail Plus korisnicima. Pitao sam mnogo puta od strane mojih prijatelja i rodbine, postavke kako se može pristupiti njihovom Hotmail e-pošte s e-mail klijenata. Mislim kako bi mogao Kažem im kad Hotmaila sama nije pružena ovu značajku?

Ali nedavno najavio Hotmaila POP3 tehnologija Hotmaila korisnike također je i velika vijest za svaki Hotmaila korisnika. Sada, sve što trebate učiniti je instalirati sve e-mail software program na svoj mobilni telefon ili računalo, i to neke konfiguracije walla! - U obliku mailova Vaše mape pristigle pošte će biti isporučena u određenom programu. Nećete morati prijaviti na svoj korisnički račun putem web-preglednika na sve. Cool ha?

Još jedna stvar, za sada, ova usluga je dostupna Hotmaila korisnicima u Velikoj Britaniji, Kanadi, Australiji, Francuskoj, Japanu, Španjolskoj, Njemačkoj, Italiji, Nizozemskoj i jedini. No ne morate brinuti kako će se pružanjem Hotmail to gotovo u svakom dijelu svijeta u ovoj godini. Ipak, ako želite koristiti ovu funkciju odmah, možete izmijeniti Registrirani informacije ili Živ Hotmail račun u zemlju iznad. To bi trebalo riješiti tvoj problem za neko vrijeme.
Evo POP3 i SMTP poslužitelj konfiguraciji za postavljanje klijenta e-pošte:

POP poslužitelj: pop3.live.com (port 995)
POP potreban SSL? Da
Korisničko ime: Vaš Windows Live ID, primjerice yourname@hotmail.com
Lozinka: Lozinka obično koristite za prijavu na Hotmail ili Windows Live
SMTP poslužitelj: smtp.live.com (Luka 25)
Authentication required? Da (to odgovara Vašem POP korisničko ime i lozinka)
TLS / SSL potreban? Da
Korisnikov avatar
kapetanmedic

Pridružio se: Pet Feb 12, 2010 4:12 pm
Mig33 Nik: kapetanmedic
Mig33 level: 0

Re: dobiti hotmail na telefonu

Postod Blackpower123ful » Sre Avg 24, 2011 2:08 pm

kakon ga napraviti
Korisnikov avatar
Blackpower123ful

Pridružio se: Sre Avg 24, 2011 11:28 am
Spol: Muško
Mig33 Nik: koristim mig33
Mig33 level: 12

Re: dobiti hotmail na telefonu

Postod Blackpower123ful » Sre Avg 24, 2011 2:08 pm

kapetanmedic je napisao:Slika
Mislim da je u prošlosti koristili Hotmail dopustiti POP3 i SMTP objektu, znači da se može preuzeti e-poštu od Hotmail Inbox korištenja e-mail klijentskog softvera bez korištenja weba. Kasnije je dozvoljeno samo na ovom objektu isplaćuje Hotmail Plus korisnicima. Pitao sam mnogo puta od strane mojih prijatelja i rodbine, postavke kako se može pristupiti njihovom Hotmail e-pošte s e-mail klijenata. Mislim kako bi mogao Kažem im kad Hotmaila sama nije pružena ovu značajku?

Ali nedavno najavio Hotmaila POP3 tehnologija Hotmaila korisnike također je i velika vijest za svaki Hotmaila korisnika. Sada, sve što trebate učiniti je instalirati sve e-mail software program na svoj mobilni telefon ili računalo, i to neke konfiguracije walla! - U obliku mailova Vaše mape pristigle pošte će biti isporučena u određenom programu. Nećete morati prijaviti na svoj korisnički račun putem web-preglednika na sve. Cool ha?

Još jedna stvar, za sada, ova usluga je dostupna Hotmaila korisnicima u Velikoj Britaniji, Kanadi, Australiji, Francuskoj, Japanu, Španjolskoj, Njemačkoj, Italiji, Nizozemskoj i jedini. No ne morate brinuti kako će se pružanjem Hotmail to gotovo u svakom dijelu svijeta u ovoj godini. Ipak, ako želite koristiti ovu funkciju odmah, možete izmijeniti Registrirani informacije ili Živ Hotmail račun u zemlju iznad. To bi trebalo riješiti tvoj problem za neko vrijeme.
Evo POP3 i SMTP poslužitelj konfiguraciji za postavljanje klijenta e-pošte:

POP poslužitelj: pop3.live.com (port 995)
POP potreban SSL? Da
Korisničko ime: Vaš Windows Live ID, primjerice yourname@hotmail.com
Lozinka: Lozinka obično koristite za prijavu na Hotmail ili Windows Live
SMTP poslužitelj: smtp.live.com (Luka 25)
Authentication required? Da (to odgovara Vašem POP korisničko ime i lozinka)
TLS / SSL potreban? Da
Korisnikov avatar
Blackpower123ful

Pridružio se: Sre Avg 24, 2011 11:28 am
Spol: Muško
Mig33 Nik: koristim mig33
Mig33 level: 12

Povratak na Mobiteli