Mig33 Forum • Pogledaj temu - Tihi pjesnik u tami .......ali samo za trenutak :)

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

Tihi pjesnik u tami .......ali samo za trenutak :)

Ovdje pisati ljubavne stihove ili neki drugi tekst koji je vezan za zaljubljene.

Tihi pjesnik u tami .......ali samo za trenutak :)

Postod Amela » Ned Dec 04, 2011 3:43 pm

Ne budi me, možda sam htjela da zaspim u onom prošlom svijetu prije par dana .. Misli me vuku u jako duboka razmatranja, pa ono fazoni da se vrati vrijeme i to ..?
- Ali jok, pa šta bi čovjek bio kada ne bi griješio? I pomisao da se uništi nešto što se gradilo 3 godine, pa i nije baš ohrabrujuća ..
- Pa kada bih i krivila sebe, možda nedovoljno zrelu pamet ili brz jezik, pa i ako bih se pokajala, ako bih vratila vrijeme ....??!
Ali ta borba za samoga sebe mora nekada započeti pa makar to bilo kako već jeste uz sve posljedice.
- Pa se mozak opet javlja, tvrdeći da je to situacija koja analogno prati svakog razumnog čovjeka kroz život.
Fakat je možda moglo i drugačije ..
- Ali ne, ne .. to je samo jedan životni mostić, koji ću da pređem i prebrodim u nizu.
Uz unutarnji mir, toplotu i ljubav bližnjih, pa šta to ne može da se pobijedi i prebrodi??
- Putevi .... ja sam na svoj već krenula, zagrljaj prošlosti, puna torba osmijeha, veliki planovi za budućnost i JA.

Na kraju krajeva, to je ipak bilo samo ono: "DOBRODOŠLA U ŽIVOT"!

:x
Nekad život samo crne dirke svira, iako desi se u pauzi pak da stvori i snove za dvoje ..
Korisnikov avatar
Amela
Moderator
Moderator

Pridružio se: Pon Apr 11, 2011 8:35 pm
Spol: Žensko
Mig33 Nik: slatka-amela
Mig33 level: 61

Povratak na Ljubavni kutak