Mig33 Forum • Pogledaj temu - Posljednja Poruka

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

Posljednja Poruka

Ovdje pisati ljubavne stihove ili neki drugi tekst koji je vezan za zaljubljene.

Posljednja Poruka

Postod Vanna » Čet Apr 15, 2010 12:39 pm

Slika
Jos malo minuta ostaje do kraj zivota moga,zato sada pisem par rijeci sadasnjeg zivota svog.
Ostavljam samo potpis na stolu sobe moje neka majka vidi uzrok smrti kcerke svoje.
Ne krivi majko sebe sto se desilo tako jer sam ga voljela jako.
Nemogu vise gledati da druga ide sa njim,bolje je ipak umrijeti i zauvijek zavrsiti sa tim.
Ne zelim vise zivjeti tako,dosta mi je svega,zar se moram ubiti da bi preboljela njega.
Bila sam previse zaljubljena,a on to nije znao,bio je sretan sa drugom i sve joj je dao.
Zbog moje smrti majko nemoj njega kriviti,vjerovatno on i ne zna da cu se ja ubiti.
Mozda bi i njemu bilo zao ali mu nebih nanosila bol,nebih da i njemu zivot zagorcam jer znam da je s drugom i da je voli.
Eh dosta je bilo zelim samo poruku,kad me budete sahranjivali nemojte njega zvati.
Ne zelim da me vidi dok mrtva lezim tu,mozda ce me ipak zaliti ako ne u javi onda barem u snu.
Ne zalite me drugarice ja am kriva zbog toga,morala sam to da uradim zbog utjehe srca moga.
Znam da me nema vise,zao mi je majke moje bit ce mi tuzna zauvijek zbog smrti kcerke svoje.
Predajte joj pismo nek je ono na me sjeca,nek svima kaze u njoj je moja sreca.
Zbogom majko zauvijek ne proklinji zivot svoj,zbogom dragi,zbogom zivote moj.
Zbogom mili moj,ne prolijevajte zbog mene suze jer zbog svega toga moju srecu druga zena uze.
Nemoj da me zaboravis ni danas ni za deset godina,nemoj kriviti sebe,ne to nikako ne,svima slobodno reci da sam ja kriva za sve.
I dođi mi ponekad u posjetu,ne donosi mi cvijece,dođi i voli me-voli me zauvijek i pruzi utjehu mojoj mrtvoj dusi koja i sada dok ovo citas svom dusom voli.

P.S.-Znam da vam je pomrsko procitati ovako dug tekst,ali meni se jako sviđa!!!!!!
Iskustvo je nalaženje kraćeg puta poslije dužeg lutanja
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Pridružio se: Čet Mar 25, 2010 2:50 pm
Mig33 Nik: vvaana
Mig33 level: 41

Povratak na Ljubavni kutak