Mig33 Forum • Pogledaj temu - Stvari koje nikada ne bi smijele reći svom dragom..

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

Stvari koje nikada ne bi smijele reći svom dragom..

Ovdje pisati ljubavne stihove ili neki drugi tekst koji je vezan za zaljubljene.

Stvari koje nikada ne bi smijele reći svom dragom..

Postod Vanna » Sub Maj 15, 2010 1:23 pm

Postoje riječi koje u ljubavnom životu partneri nikada ne bi smjeli izgovoriti jedno drugome, pogotovo žene. Stručnjaci kažu da žene non stop "izvaljuju" riječi koje izazivaju ljutnju, uvredu i povrijeđenost bez obzira što ne misle ništa loše pri tome. Jednostavan prigovor, primjedba ili neslana šala (njemu) može biti razlog za potpuno zatvaranje, a za to je kriva - biologija. Barem tako kažu stručnjaci.

- Muškarci drugačije reagiraju na verbalne uvrede. Raste im tlak, srce brže kuca i skloniji su svađi. No, dobra je stvar da jaz između žena i muškaraca u komuniciranju i nije tako velik kao što se misli .
No, još uvijek postoje stvari preko kojih "muškarci jednostavno nemogu preći"
"Nikad ne recite sljedećih pet stvari":

1. Tvoji prijatelji su idioti
Bez obzira koliko ih je teško razumjeti i non stop slušati srednjoškolske ili fakultetske priče o vrlo zgodnoj profesorici ili odlasku u striptiz klub - suzdržite se od prevrtanja očima.
Preporuka djevojkama da potaknu drugu temu o kojoj će svi moći razgovarati.

2. Više se ne zabavljamo kao prije
- To je kao da ste mu rekli "Dragi, jako si loš u ovoj vezi" . Takav komentar muškarcima govori da su nezanimljivi, a problem nikad nije u jednoj osobi.
- Umjesto toga, radije recite "Nedostaješ mi. Možemo li se naći večeras?" - svi partneri bi trebali izbjegavati riječi "nikad" i "uvijek". Takve riječi imaju jak prijeteći prizvuk i češće povlači negativne reakcije.

3. Ako me voliš, tada ne bi...
Ovakve rečenice obično proizlaze iz osjećaja da partner pruža premalo pažnje, ali iz njih vrišti i ultimatum.
- Bilo bi puno bolje kada bi rekle "Osjećam se kao da mi posvećuješ premalo pažnje" - takav način razgovora dobar početak za rješavanje problema, ako ga ima.

4. Tvoja obitelj je malo disfunkcionalna, ha?
Ovakva fraza izaziva jake reakcije bez obzira kome to tko rekao.
Svaka obitelj ima neke svoje navike i ponašanja, koja su drugima čudna i ne odgovaraju im. Problem nastaje kada takvo ponašanje šteti vezi.
- U takvim slučajevima treba ići polako, "na prstima". Nešto kao "znam da ti je obitelj jako važna, no imam osjećaj da u nekim situacijama utječu na našu vezu. Možemo li razgovarati o tome?" dobar je početak.

5. Ne možemo si to priuštiti
- Ok. naravno da si ne možete priuštiti ekstra veliki flat-screen TV, no to nije razlog za bješnjenje. Takva reakcija ubija svako raspoloženje, posebno ako je druga strana jako uzbuđena zbog nečega što želi kupiti.
- Vrlo često zamaskiramo svoje strahove i nesigurnosti u ljutnju. Umjesto vrištanja na partnera, bolje bi bilo objasniti mu zašto je to trenutno nemoguće financijski izvesti. Možete reći "Jako sam sretna što se toliko veseliš tome i tome, no nisam sigurna da to možemo izvesti ovaj mjesec.

Cure od sada " ISPECI PA RECI"....ovi dečki su izgleda jako opasni hehe ako ih namjeravamo zadržati naravno.....i nama nešto kažu " VAMA SVE SMETA" heh nismo jedine kako ja vidim O:-)
Poslednji put menjao Vanna dana Sre Jun 23, 2010 11:37 pm, izmenjena samo jedanput
Razlog: Pravopisna greška
Iskustvo je nalaženje kraćeg puta poslije dužeg lutanja
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Pridružio se: Čet Mar 25, 2010 2:50 pm
Mig33 Nik: vvaana
Mig33 level: 41

Re: Stvari koje nikada ne bi smijele reći svom dragom..

Postod limun_senior » Sre Jun 23, 2010 11:41 pm

ovo sto je nabrojano za mene je obicno neko zapadnjacko istrazivanje..poput onih:"omiljena boja pokazuje kakvi ste u krevetu"..cista suplja izucavanja..
meni ne smeta kad mi djvojka kaze bilo sta sto je istina i normalno obrazlozi mi to pa da vidim i sam da nisam u pravu...
jedna od bitnih stvari koje, ja mislim, svakom muskarcu smetaju, je prica o njenom bivsem momku, o njenim bivsim vezama. pogotovo ako je djevojka imala ozbiljnu vezu, ako je imala dobar sex sa bivsim. cure drage, NE SPOMINJITE BIVSE, to ubija, stvara nama novima kompleks i neku teznju da mi budemo bolji od tih bivsih u svakom pogledu..a to nije lijepo :D
Korisnikov avatar
limun_senior

Pridružio se: Ned Jun 20, 2010 6:40 pm
Mig33 Nik: limun_junior
Mig33 level: 0

Postod Vanna » Sre Jun 23, 2010 11:52 pm

Khm khm...Ja ću uvijek reći istinu ma kakva god ona bila...to je ono možda što mnogi kod mene ajmo reći mrze..a što se tiče Bivših momaka...to si upravu potpuno..ali imaj jedno na umu..SAMO JEDNO...ako je taj bivši,i ta ozbiljna veza sa njim bila jako bitna u njenom zivote ( mislim na sex ) Onda se pomirite sa tom sudbinom da iako ga ne spomene vidjet cete u njenim ocima sve to RIJEČI NISU POTREBNE...taj komplek koji vam se moze stvoriti jeste samo ako vas djevojka ne voli dovoljno ili vas uporedjuje na neki način sa tim bivšim ( što je jako jako ružno )...ali srce moje...koliko vi znate nauditi nama djevojkama i slomiti nam srce to za bivše je mala maca...:p
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Postod limun_senior » Čet Jun 24, 2010 12:16 am

Vanna je napisao:Khm khm...Ja ću uvijek reći istinu ma kakva god ona bila...to je ono možda što mnogi kod mene ajmo reći mrze..a što se tiče Bivših momaka...to si upravu potpuno..ali imaj jedno na umu..SAMO JEDNO...ako je taj bivši,i ta ozbiljna veza sa njim bila jako bitna u njenom zivote ( mislim na sex ) Onda se pomirite sa tom sudbinom da iako ga ne spomene vidjet cete u njenim ocima sve to RIJEČI NISU POTREBNE...taj komplek koji vam se moze stvoriti jeste samo ako vas djevojka ne voli dovoljno ili vas uporedjuje na neki način sa tim bivšim ( što je jako jako ružno )...ali srce moje...koliko vi znate nauditi nama djevojkama i slomiti nam srce to za bivše je mala maca...:p

kako muskarce djevojke vrijedjaju, to je druga tema, pusti to ;)
molim te budi direktno i reci mi sta cemo vidjeti u vasim ocima ako je ona imala znacajnu vezu prije nas u kojem je imala i normalno dobar sex... preko cega treba da predjemo i sta treba da vidimo.. budi direktnija da ne pogadjam... daj srz (-|
Korisnikov avatar
limun_senior

Postod Vanna » Čet Jun 24, 2010 12:23 am

Može se vidjeti nezainteresiranost za tebe na trenutak,pogled hladan,gledas je a vidis da te ne gleda istim ocima kao kada ti govori da te voli...ma dajjj..puno je toga sto se u jedne djevojke moze da vidi u ocima samo ako si imalo iskusan sa djevojkama i vezama znao bi...haj jednom prilikom cu ti temu napisati na to pa cu ti dati SRŽ ;)
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Postod limun_senior » Čet Jun 24, 2010 12:35 am

Vanna je napisao:Može se vidjeti nezainteresiranost za tebe na trenutak,pogled hladan,gledas je a vidis da te ne gleda istim ocima kao kada ti govori da te voli...ma dajjj..puno je toga sto se u jedne djevojke moze da vidi u ocima samo ako si imalo iskusan sa djevojkama i vezama znao bi...haj jednom prilikom cu ti temu napisati na to pa cu ti dati SRŽ ;)

kad vidim nezainteresovanost onda postajem i ja nezainteresovan...i to je to.
a mislio sam da se tema odnosi na djevojke koje su u vezi sa momkom kojeg vole, za kojeg se interesuju i sa kojim uzivaju u svakom smislu...
Korisnikov avatar
limun_senior

Postod Vanna » Čet Jun 24, 2010 5:40 pm

Pa i odnosi se na takve djevojke ali isto tako ono sto ti jedna osoba nekad znaci u zivotu zauvijek ce znaciti....mada ne opravdavam spominjanje bivsih momak...
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Postod limun_senior » Čet Jun 24, 2010 5:52 pm

ako djevojka ima momka koje voli i do kojeg joj je stalo i sa kojim zeli da bude, mislim da se nece tek tako u njenim ocima pojaviti taj neki znak za proslim...
cura momku treba da kaze da je imala tog momka i otprilike koliko su bili skupa i to je to...a pojedinosti o tome, koliko ga je volila, kakav je bio taj momak, sta su oni radili, gdje su izlazili, i te sve pojedinosti uopce ne treba ili ako momak insistira da to zna, nek onda pokusa sto manje podataka da mu daje;)
jel bezze da opet govorim da je i ovo iz licnog iskustva??,,,jbg ja bi volio da nije
Korisnikov avatar
limun_senior

Postod Vanna » Čet Jun 24, 2010 7:11 pm

Niko vama ne ugodi ...ako vam se neke stvari presute...o proslosti u vezi njega onda se dize prasina oko toga "Što mi nisi rekla,lažeš mi i sl"..jako mi je žao da si to osjetio na svojoj koži ali vjeruj da sam i ja kroz sve to prošla ...i ako sam npr zaboravila na tu bivšu vezu sa njim i desi se da izadjemo na neko mjesto gdje mi recimo puno znacilo i nekim slučajem taj moj sadasnji desko cuje kako sam ja na baš tom mjestu stalno vidjana sa bivsim pa ga počnu zezat ajjj cura te vodi na stara mjesta da bi se prisjetila starih dana..bla bla...kao sto već reko NIKO VAMA ŽIV NE UGODI...zato prihvatite osobu onakvu kakva jest niko nije vrijedan da se zbog nekoga mijenjamo pa ni vi a ni mi...ako vi volite pricati sa koliko cura ste do sada spavali pa mozda i mi volimo da pricamo kako su nam neke sitnici iz proslosti mnogo znacile...šta je u tome loše...jednostavno ako sam s tobom znači da te Volim ZAR NE??? zar da tračim svoje vrijeme sa nekom osobom koja sam gleda sta cu reci ..nema smisla...
Korisnikov avatar
Vanna
Administrator
Administrator

Povratak na Ljubavni kutak