Mig33 Forum • Pogledaj temu - F.E.A.R.2 Reborn ERROR

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

F.E.A.R.2 Reborn ERROR

Ovdje pisati sve o programima za PC, zabranjeno je postavljati linkove koji mogu stetiti drugima.
Pravila foruma
- Nemojte postavljati materijal koji ima autorska prava;

- Nemojte postavljati nikakav materijal koji bi potencijalno mogao oštetiti neku osobu, kao što su virusi ili slično;

- Ne postavljajte linkove koji reklamiraju drugu stranicu. Linkovi moraju striktno biti vezani za materijal koji predlažete, npr. http://www.mozilla.com;

- Uvijek pišite izvor informacija koje postavljate na forumu;

F.E.A.R.2 Reborn ERROR

Postod d3c1b3l » Sub Avg 28, 2010 6:26 pm

Slika
imali neki geYmer ovdje da mi pomogne oko ove igrice,,instaliro sam, krekovo al izbaciva kao da nesto ne dostaje,PRVO JE TRAZILO BINKW32.DLL A SAD OVO POINT_BINKSHOULDSKIP@4
TO NEMOGU NACI NIGDJE NA INTERNETU AKO NEKO IMA OVDJE DA ZNA U CEMU JE PROBLEM NEK MI JAVI :D
JA SAM UBIO PUŠKU
Korisnikov avatar
d3c1b3l
Vip
Vip

Pridružio se: Sre Avg 25, 2010 2:20 am
Mig33 Nik: D3C1B3L
Mig33 level: 0

Re: F.E.A.R.2 Reborn ERROR

Postod Sunajko » Ned Avg 29, 2010 9:49 pm

Pozdrav;Ovako,druze ti si verovatno instalirao demo ekspanziju,ako gresim onda nisi nesto dobro odradio jer tvoj problem je da ti komp izbacuje upozorenje da nema tu instalaciju u regedit(registar bazi),pokusaj jos sa ovim otidji u folder,gde ti je instaliran F.E.A.R pa pokreni rucno direkt x. :-?
Korisnikov avatar
Sunajko

Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 4:12 pm
Spol: Muško
Mig33 Nik: Sunajko

Postod d3c1b3l » Ned Avg 29, 2010 10:29 pm

:(( nece opet da radi neznam do cega je :-\ ,, igrica je teska 3.35gb :-\ ,jel to demo :(( pokuso sam razne nacine i skido krekove nove al nece :((
JA SAM UBIO PUŠKU
Korisnikov avatar
d3c1b3l
Vip
Vip

Pridružio se: Sre Avg 25, 2010 2:20 am
Mig33 Nik: D3C1B3L

Postod Sunajko » Pon Avg 30, 2010 10:54 am

Jeste demo je F.E.A.R. 2 je na tri dvd 11GB,Nadji ovu verziju pa instaliliraj B-)
Korisnikov avatar
Sunajko

Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 4:12 pm
Spol: Muško
Mig33 Nik: Sunajko

Povratak na Softver