Mig33 Forum • Pogledaj temu - "treci" svjetski rat

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

"treci" svjetski rat

Svjetska čuda i otkrića. Podijelite sve zanimljivosti s nama.

"treci" svjetski rat

Postod adnan » Čet Nov 25, 2010 11:05 am

3. svjetski rat počinje.Koreja je pocela ratovat dali ce to doci do nas :-o :-o ako koga zanima moze procitati http://metro-portal.hr/3-svjetski-rat-p ... 2010/12122 ili na rtl.hr :-o
Korisnikov avatar
adnan

Pridružio se: Sre Avg 25, 2010 11:06 pm
Mig33 Nik: the_wolf_7777
Mig33 level: 0

Re: "treci" svjetski rat

Postod x3m1rx » Čet Nov 25, 2010 2:13 pm

znaš li ti da sam i ja prorekao ono zabijanje aviona 11 septembra ? Ali 12 septembra ?

Davno sam čitao ova "proročanstva" Babe Vange, i evo prije par minuta sam opet guglao i niko nije postavio njena proročanstva prije 2010 ?? a prije 2-3 godina su tu bila ?? sva "proročanstva" počinju od 2010 i traju do

3797. - Kao posljedica oblaka oko Zemlje, na njoj izumire život. Ljudi se uspijevaju preseliti u nove zvjezdane sustave., imal ovo smisla ?

a pazi ovo:
Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana - 2011

Vjerujem u ovaj rat kada će muslimani pokoriti svijet, to je rekao i Poslanik saws, ali kakvo je kemijsko oružje spopalo ba :S
Kada se desi ovaj rat civilzacija ce se unazaditi na srednji vjek, promjenit ce se neke zemljine "sile" tako da ovo moderno oružje neće biti ni za čega, tj rat će se voditi mačevima i kopljadima

Milion predavanja od poznatih učenjaka sam slušao o proricanju sudbine, i svi navode hadise Poslanika saws gdje on navodi da ovakvi ljudi "rade" sa džinima (Kako kaže Baba Vanga: Tvrdila je da njezine paranormalne sposobnosti imaju veze s nevidljivim bićima koja joj šalju informacije o prostoru i vremenu.)
budala može zaključit, znači pošto radi sa šejtanima i džinima, šejtani na nebu prisluškuju od meleka šta će se desit i prenose, u ovom slučaju Babi Vangi, i uz jednu istinu dodaju 100 laži.

znači u ovim njezinim proročanstvima ima istina npr ovo:
2033. - Polarni led se topi. Razina oceana raste.
Led se već odavno topi, logično je da i nivo mora raste, i ovo sam ja mog'o proreć,

2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori.
Jes' da nema Izraela, izrael je sljedeća svjetksa ekonomska sila (pogledajte Arivals)

2088. - Nova bolest se pojavila - starenje za nekoliko sekundi.
2097. - Brzo starenje pobijeđeno.

izračunajte u 9 godina koliko ima sekundi ?? Kako je prevaziđeno kad su svi mrtvi :S

2164. - Životinje pretvaraju u poluljude Da nije opet "evolucija" haha :D (pričitati malo o evoluciji :D :D)

Po ovoj ovaj svijet će trajate do 3797 a pogledajte samo proteklih 10 godina koliko je se preznaka sudnjeg dana desilo ???

sada lakše dišete :D
arhiva mig33 trikova - www.mig33trikovi.tk
Korisnikov avatar
x3m1rx
Vip
Vip

Pridružio se: Sre Feb 17, 2010 10:30 am
Mig33 Nik: x3m1rx

Postod adnan » Čet Nov 25, 2010 4:02 pm

da ali toj babi vangi nije za vjrovat nista :D :D
Korisnikov avatar
adnan

Postod x3m1rx » Čet Nov 25, 2010 4:46 pm

i nostrodamusova proročanstva su "pronađena" tek nakon što se to "proročanstvo desilo"

usput sam našao da je baba vanga predvidjela 3. svjetski rat atentatom na američkog predsjednika u oktobri 2010
arhiva mig33 trikova - www.mig33trikovi.tk
Korisnikov avatar
x3m1rx
Vip
Vip

Pridružio se: Sre Feb 17, 2010 10:30 am
Mig33 Nik: x3m1rx

Postod adnan » Čet Nov 25, 2010 6:52 pm

http://www.rtl.hr/sjeverna-koreja-grana ... ideo-10536 pocelo se pucat :S :S ali ovdje ce se jos umjesat Rusija i Amerika :D
Korisnikov avatar
adnan

Povratak na Svijet Zanimljivosti