Mig33 Forum • Pogledaj temu - ZNJENJE JE MOĆ - Francis Bacon (Skripte, seminarski radovi)

Prijavite se

Prijavite seRegistruj se

Gosti ne mogu chatati

ZNJENJE JE MOĆ - Francis Bacon (Skripte, seminarski radovi)

Svi mi smo u životu pročitali bar jednu knjigu. Podijelite ta iskustva s nama.

ZNJENJE JE MOĆ - Francis Bacon (Skripte, seminarski radovi)

Postod Amela » Pet Apr 15, 2011 9:11 pm

Vidim da su neki migeri postavili referate, što je jako zanimljivo i poučno, pa sam odlučila da ponudim i svoju pomoć, naravno ukoliko nekome zatreba. :) :D

Skripte iz pojedinih predmeta vezanih za četverogodišnji studij prava, studenti ali i oni koji žele da nauče nešto više o pravu (ako postoje takvi :p), mogu da ih imaju u posjedu. Svi zainteresovani se mogu obratiti na moju mail adresu. ;)

Ukoliko je nekome potreban i seminarski rad iz bilo koje pravne katedre, ali i tema vezanih za ekonomiju, isto mi se mogu obratiti mail adresom. Cijena po dogovoru. :)

"Znanje, dakle, nisu podaci, niti količina podataka kojima čovjek raspolaže. Prije bi se moglo reći da je znanje integriranje podataka kojima čovjek raspolaže i sposobnost da se podaci koje trebate pronađu na odgovarajućem mjestu."
Nekad život samo crne dirke svira, iako desi se u pauzi pak da stvori i snove za dvoje ..
Korisnikov avatar
Amela
Moderator
Moderator

Pridružio se: Pon Apr 11, 2011 8:35 pm
Spol: Žensko
Mig33 Nik: slatka-amela
Mig33 level: 61

Povratak na Knjige